O firmie

KRÓTKO O „ARCHICON”

Pracownię projektową „Archicon” założyłem w 1989 roku. Od początku działalność nowopowstałej firmy oparłem o wszechstronne wykształcenie zdobyte na Wydziałach Architektury na Politechnice Warszawskiej i U of D ( Detroit, USA ) oraz pracy kontraktowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wysiłek podjęty w tamtym czasie przyniósł efekty - firma zdobywała nowych klientów, realizowała ambitne projekty, zyskała renomę oraz uznanie na rynkach lokalnym i ogólnopolskim. To wszystko z perspektywy ponad 20 lat istnienia jest nie do przecenienia dla mnie oraz przyszłych Klientów.

Praktyka zawodowa nauczyła mnie, że mała firma nie oznacza małych możliwości tak dla Klientów jak i projektantów – „Archicon” bazuje na moim doświadczeniu i pomysłach, ale każdy projekt realizowany jest z udziałem zespołu branżowego , który darzę ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Kompetentna, doświadczona, sprawna i sprawdzona grupa współpracowników stały się naszą wizytówką. Możemy się również pochwalić doskonałą współpracą z firmami wykonawczymi takimi jak N&M czy Hochtief, a także ubezpieczycielami (Hestia, PZU S.A.), dzięki którym  każda inwestycja jest pewna. Przekonali się o tym inwestorzy, przy wsparciu których zostały zrealizowane między innymi projekty wskazane poniżej :

·       5 oczyszczalni ścieków z laboratoriami dla przemysłu dla firmy Nijhuis Water Technology (1992/95),

·       3 hale usługowe „Globi” dla koncernu GP (w latach 1997/98),

·       Fabryka słodyczy w Tarczynie dla firmy Van Melle (rok 2000),

·       Modowe Centrum Handlowe „Factory” w Ursusie dla firmy Neinver (rok 2002),

·       Osiedle 30 domków jednorodzinnych w Kątach Węgierskich dla firmy SBM-Moduł (w latach 2002/3),

·       Drukarnia  Printmax w Warszawie przy ul. Sochaczewskiej ( 2008/9),

·       10 segmentów mieszkaniowych w Sochaczewie dla firmy PW Development (rok 2010).

·       Obiekty przemysłowe w Łomiankach dla firmy Duschy (rok 2012)

·       Obiekty przemysłowe i biurowe w Warszawie dla firmy Mezon (rok 2012).

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

„Archicon” w związku z moimi uprawnieniami (ST – 937/88) realizuje zlecenia  z zakresu architektury przemysłowo-usługowej (hale przemysłowe, biurowce, budynki użyteczności publicznej) a także architektury mieszkaniowej (domy jednorodzinne, wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe).

Ponadto zajmujemy się: inwentaryzacjami przy użyciu nowoczesnych technologii laserowych (np. HILTI), adaptacjami i modernizacją istniejących obiektów, a także analizami, nadzorem budowlanym i konsultingiem.

Od 2010 roku współpracujemy z powodzeniem z firmą Xella Polska Sp. z o.o. dzięki czemu mogę pochwalić się certyfikatem Eksperta Budowy w systemie SILKA YTONG.

Zatem jeśli cenią Państwo sobie profesjonalizm i oczekują kompleksowej obsługi architektonicznej to trafili Państwo pod dobry adres!

Zapraszam

Leszek Dominik - właściciel

Referencje

Copyright 2011 Archicon, All rights reserved
Nasz kontakt:

tel. 508 348 045
e-mail: archicon@wa.home.pl
Created by: